Olej Omega 3 1000 mg / 100 kaps Puritan's Pride

27,77 zł
  • Naturalne źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych
  • Opatentowana postać Estra zapewniająca dłuższą absorpcję
  • Wspiera serce i układ nerwowy
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Olej omega 3 z dużą zawartością kwasów tłuszczowych

Kwasy omega 3 są niezbędne człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania m.in stymulują układ sercowo-naczyniowy, biorą udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, wspierają struktury komórkowe siatkówki oka. Osoby, które posiadają niedobory tego cennego składnika mogą borykać się z zaburzeniami emocjonalnymi, depresją czy problemami z pamięcią. Dlatego warto spożywać olej omega 3 dla lepszego samopoczucia.

Niestety Omega 3 nie są produkowane przez organizm. Wymaga to poboru ich z pożywienia. Z tego też względu, tak ważne jest aby utrzymywać zdrową i zbilansowaną dietę, bogatą w ryby, które są najlepszym źródłem zdrowych kwasów tłuszczowych. W obecnych czasach często jednak jesteśmy zabiegani i ciągle brakuje nam czasu, w związku z czym cierpi na tym nasza dieta. Wtedy warto wspomóc się suplementacją. Kapsułki omega 3 zawierają duże stężenie kwasów tłuszczowych, dzięki opatentowanej postaci Estra zapewniają dłuższą absorpcję.

Kapsułki Omega 3 - ważna informacja

Informujemy, że oferowany przez nas olej Omega 3, nie jest lekiem a jedynie suplementem diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia oraz zbilansowanej, wartościowej diety bogatej w kwasy omega 3.


1 Kapsułka % RWS
Ester Omega® Olej Rybi 1000 mg
W tym 300 mg całkowitej ilości 
kwasów tłuszczowych Omega-3 
składających się z:
  EPA (Kwas Eikozapentaenowy)
  DHA (Kwas Dokozaheksaenowy)
 Inne kwasy omega 3 

 1000 mg

(1 g) 

 
 * 

* Referencyjna wartość spożycia nieustalona


Sposób użycia: Stosować jedną (1) kapsułkę do trzech razy dziennie, najlepiej podczas posiłku.
Składniki: Olej rybi (źródło kwasów omega-3), żelatyna, gliceryna roślinna, naturalne tokoferole (witamina E). Zawiera ryby (sardela, makrela, sardynka) jako składniki.
Uwaga: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. 
Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Opakowanie: 100 Kapsułek miękkich

KAT00691