Albion Chelat Miedzi 2mg (Copper) 60 Kapsułek Swanson

16,66 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Albion Chelat Miedzi 2mg (Copper)

Suplement diety przystosowany dla ludzi, którzy cierpią na niedobór miedzi w organizmie. Jest ona niezbędna do prawidłowego funkcjonowania ciała.

Miedź znajduje się głównie w wątrobie, mięśniach i mózgowiu. Odpowiedzialna jest za efektywne wchłanianie żelaza do hemoglobiny oraz jego przemianę. Proces ten umożliwia transport tlenu do wszystkich komórek i tkanek. Miedź stabilizuje również ciśnienie krwi i puls serca, a do tego wzmacnia strukturę naczyń krwionośnych, kości, ścięgien czy włókien nerwowych. Ma też strategiczne znaczenie w budulcu włosów, a niedobór miedzi objawia się osłabionymi i pozbawionymi sprężystości włosami. Przyswajalność miedzi z pokarmu to zaledwie 10-20%, także mimo specjalnej diety ciężko jest nadrobić jej niedobór w organizmie. Specjalna formuła SWANSON zwiększa przyswajalność tego pierwiastka. 

Albion Chelat Miedzi świetnie sprawdzi się u każdego, kto obawia się skutków niedoborów miedzi i chce, by jego organizm otrzymywał wszystko, co jest mu niezbędne do codziennej, prawidłowej pracy. Dzięki temu suplementowi niedobór miedzy już Ci nie grozi!

Skład:

Wartość odżywcza

1 kapsułka:

% realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA

Miedź (diglicynian miedzi Albion - TRAACS)

2mg

200%

Optimum Abzorption complex

(kompleks wspomagający wchłanianie)

- imbir (korzeń)

- pieprz (owoc piper longum)

- pieprz (owoc piper nigrum)

45mg

(15mg)

(15mg)

(15mg)

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie

KAT