Maca Ekstrakt 4:1 60 Kapsułek Swanson

24,06 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Maca Ekstrakt 4:1

To wyciąg ze sproszkowanego korzenia Maca, który od tysięcy lat znany jest ze swoich dobroczynnych właściwości, szczególnie w Ameryce Środkowej i Europie Południowej. Dziś masz szansę poznać nadzwyczajne działanie tej rośliny. 

Maca przyczynia się do poprawy stanu mięśni szkieletowych. Oprócz tego doskonale oddziałuje na pamięć i koncentrację, zapewniając Ci maksimum wydajności intelektualnej przez cały dzień. Poprawia zdolność przyswajania wiedzy oraz procesy pamięciowe u osób starszych. Stymuluje metabolizm i przywraca organizmowi naturalną witalność, dodając energii. Hamowanie zmęczenia to korzyść, dzięki której szybko docenisz ten niezwykły korzeń. Dodatkowo Maca reguluje poziom hormonów w organizmie. 

Maca Ekstrakt 4:1 polecamy osobom, które żyją aktywnie i pracują na wysokich obrotach przez cały dzień. Niezależnie od tego, czy jest to aktywność umysłowa czy fizyczna, Maca zapewni Ci doskonałe wsparcie i nigdy nie zabraknie Ci energii. Wykorzystaj moc znaną od tysięcy lat i wspomóż swój organizm w sposób naturalny i bezpieczny. 

Skład:

SKŁADNIKI AKTYWNE

Maca

 

 

Porcja jednorazowa

1 kapsułka

 

 

Ilość porcji w opakowaniu

60

 

 

Opakowanie

60 kapsułek

 

 

Zawartość

w 1 porcji (1 kapsułka)

zaw

%DZ

 

Ekstrakt korzenia Maca (Lepidium meyenii) 4:1

500mg

 

Zalecane Dzienne Dawkowanie:

Dzień Treningowy: Jedna porcja (1 kapsułka) 2-3 razy dziennie, z posiłkiem

Dzień Nietreningowy: Jedna porcja (1 kapsułka) 2-3 razy dziennie, z posiłkiem

KAT