Blessed Thistle 400mg 90 Kapsułek Swanson

28,69 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Blessed Thistle

to innowacyjny preparat, w którego składzie znajdziesz jedynie ekstrakt z drapacza lekarskiego. Zioło to znane jest w medycynie naturalnej od wielu lat, a dzięki swojemu nadzwyczajnemu działanie, stosowane jest do dzisiaj. Wielbiciele ziół z pewnością docenią najnowszą propozycję od Swanson.

Główne działanie składników Blessed Thistle zaobserwować można w układzie pokarmowym. Świetnie pobudza trawienie i wzmacnia apetyt, a zatem jest doskonały dla dorosłych niejadków i osób, które przez codzienny stres tracą apetyt.. Jest to efektywny sposób na wzmocnienie przewodu trawiennego, do tego świetnie likwiduje bóle brzucha i niestrawności, a to dzięki aktywnemu pobudzaniu soków żołądkowych. Blessed Thistle może pomóc w leczeniu anoreksji oraz depresji. 

Ekstrakty z drapacza lekarskiego są również świetnym wsparciem w kuracjach gruźlicy, hemoroidów, zaparć, histerii, wyczerpania psychicznego czy różnego rodzaju zaburzeń pracy wątroby ? ziołowe uzupełnienie leczenia może być dobrym sposobem na wzmocnienie efektów leczenia. Dodatkowo zioło to ma działanie moczopędne oraz bakteriobójcze, przeciwdziała także nadmiernej fermentacji we florze jelitowej.

Sięgnij po produkt od SWANSON i w bezpieczny sposób wesprzyj swój organizm, a zapomnisz o wszelkich problemach z układem pokarmowych. Czerp naturalną moc, drzemiącą w ziołach i przekonaj się, jak wielki potencjał tkwi w niepozornych roślinach!

SKŁAD SUPLEMENTU:

porcja: 1 kapsułka

ilość porcji w opakowaniu: 90

SKŁAD W JEDNEJ PORCJI:

swansonblessed.png

Sposób użycia:

Zalecaną porcję popić dużą ilością wody.

KAT