Lecytyna Słonecznikowa 1200mg 90 Kapsułek Swanson

63,88 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Lecytyna słonecznikowa

to produkt, który wykazuje wszechstronne, pozytywne działanie na układ nerwowy. Dzięki niemu poprawi się Twoja pamięć i koncentracja, a długotrwały wysiłek intelektualny przestanie być problemem. 

Lecytyna świetnie wpływa na pracę mózgu i układu nerwowego, pozwalając na długie skupienie. Oprócz tego wspiera tempo przemian metabolicznych i może przyczyniać się do wyrównania poziomu cholesterolu. Oprócz tego poprawia funkcje wątroby oraz odpowiada za dobry stan mięśni. Szeroki wpływ lecytyny na organizm sprawia, że jest to chętnie stosowany suplement. Produkt od Swanson jest w pełni naturalny, wolny od GMO i soi, produkowany z najlepszej jakości nasion słonecznika. Lecytyna to również źródło zdrowych tłuszczów, choliny i fosforu. Produkt ten w naturalny sposób wzmocni barierę ochronną organizmu. 

Lecytynę od Swanson polecamy wszystkim, którzy chcą w sposób naturalny i bezpieczny wspomóc pracę swojego mózgu oraz całego organizmu. Jeśli zauważyłeś u siebie problemy z koncentracją lub z pamięcią albo po prostu chcesz poprawić swoją wydajność intelektualną, lecytyna słonecznikowa będzie najlepszym wyborem.

SKŁAD SUPLEMENTU:

Wartość odżywcza

1 kapsułka

Kalorie
Tłuszcze ogółem

10kcal / 21kJ
<1g

Lecytyna słonecznikowa (wolna od GMO)
 - kwas linolowy
 - kwas oleinowy
 - kwas palmitynowy
 - kwas stearynowy

1200mg

(480mg)
(168mg)
(36mg)
(24mg

Składniki: 

Lecytyna słonecznikowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda dejonizowana oczyszczona, olej słonecznikowy.

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

KAT