Balance B-200 100 Kapsułek Swanson

36,10 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Balance B-200 

Suplement diety zawierający szereg witamin z grupy B z dodatkiem choliny, inozytolu i PABA, odpowiadających za utrzymanie równowagi i prawidłowego poziomu składników odżywczych w organizmie. Produkt rekomendowany jest osobom narażonym na codzienny wysiłek umysłowy oraz sytuacje stresowe.

Charakterystyka i sposób działania produktu Balance B-200

Zbiór witamin B wpływających na metabolizm energetyczny, pracę mózgu i układu krążenia. Balance B-200 zapewnia silne działanie całego kompleksu witaminy B, aby zapewnić optymalne działanie odżywcze.

Witaminy z grupy B-kompleks pomagają w walce z sytuacjami stresowymi, które negatywnie wpływają na organizm i układ nerwowy. Wynika to z faktu, iż w czasie wysokiego stresu, popyt na nie jest zwiększony, a dzięki kluczowym rolom biorą udział w produkcji energii i wpływają na funkcje mózgu i ośrodkowego układu nerwowego. Witaminy z grupy B należą do witamin rozpuszczalnych w wodzie, przez co składniki odżywcze w postaci B-Complex należy dostarczać do organizmu codziennie. Suplement diety Balance B-200 odpowiada za utrzymanie zdrowej równowagi witamin z grupy B.

Dzięki dużej sile działania, B-200 dostarcza wysoką ilość różnych witamin B-kompleks wraz z choliną, inozytolem i PABA w formie wegetariańskich kapsułek. Jest to świetny sposób na uzyskanie zdrowej równowagi witaminowej, by sprostać wymaganiom psychicznym i fizycznym na co dzień.

Właściwości produktu zawierającego szereg witamin z grupy B:

Wspomaga funkcje mózgu i centralnego układu nerwowego

Wspiera produkcję energii

Rekomendowany osobom narażonym na stały wysiłek psychiczny i sytuacje stresowe

Komu zaleca się stosowanie preparatu Balance B-200 firmy Swanson ?

Balance B-200 to preparat witaminowy opracowany z myślą o osobach narażonych na wysiłek psychofizyczny, powodujący utratę cennych składników odżywczych z organizmu. Suplement ten dostarcza składników odpowiedzialnych za metabolizm głównych makrocząsteczek odżywczych. Balance B-200 zawiera wysokie dawki witamin z grupy B oraz choliny, inozytolu i PABY, które przyspieszają tempo procesów metabolicznych oraz zwiększają wykorzystanie węglowodanów, tłuszczu oraz białek dostarczanych wraz z dietą. Balance B-200 sprawdzi się u osób, które trwale odczuwają zmęczenie, są narażone na stres lub stosują używki (alkohol czy papierosy).

Skład produktu Balance B-200:

Składnik aktywny    1 kapsułka

Tiamina (chlorowodorek tiaminy)(witamina B-1)    3 mg

Ryboflawina (witamina B-2)    3,4 mg

Niacyna (amid kwasu nikotynowego)    40 mg

Witamina B-6 (chlorowodorek pirodyksyny)    4 mg

Kwas foliowy (L-metylofolian wapnia)    800 ?g

Witamina B-12 (metylokobalamina)    12 ?g

Biotyna (D-biotyna)    600 ?g

Kwas pantotenowy (d-pantotenian wapnia)    20 mg

Cholina    26 mg

Inozytol    26 mg

PABA    5 mg

KAT