Injuv Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek Swanson

162,95 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Injuv Kwas Hialuronowy

to doskonały sposób na nawilżenie skóry od wewnątrz. Specjalna formuła, wywodząca się z technologii japońskiej oraz wysoka zawartość kwasu 6,3% sprawi, że Twoja skóra stanie się doskonale wygładzona i ujędrniona. 

Injuv to jedyny dostępny kwas o małej masie cząsteczkowej, dostępny w formie doustnej. Taka forma sprawia, że może on wniknąć głęboko w komórki, doskonale je nawilżając. Ten niezwykły kwas odżywi nie tylko naskórek, ale też paznokcie i włosy. Kwas hialuronowy to również składnik wykorzystywany w okulistyce i ortopedii. Zapewnia optymalne nawilżenie oczu oraz pozwala na uzupełnienie ilości mazi, którą otoczone są stawy. Dzięki temu zachowają one swoją ruchomość.

Kwas hialuronowy to również składnik, występujący w ścianach komórkowych. Niestety, w większości preparatów występującą cząsteczki o średniej i dużej wielkości, które nie mogą skutecznie wniknąć do komórek, przez co ich działanie jest mocno zaburzone. Produkt Injuv to pewność, że kwas hialuronowy wniknie głęboko w komórki i zapewni im prawidłowe funkcjonowanie.

Kwas hialuronowy od Injuv to produkt doskonały dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się promiennym, młodzieńczym wyglądem skóry. Jeśli czujesz, że Twoja skóra traci jędrność, warto sięgnąć po ten naturalny, a zarazem nowoczesny produkt. Sprawdzi się on także u osób, którym zależy na zachowaniu maksymalnej ruchomości stawów i u tych, którzy borykają się z suchością oczu, spowodowaną długotrwałą pracą przy komputerze. Odżyw i nawilż swoje ciało od wewnątrz i miej pewność, że kwas hialuronowy, który przyjmujesz, wnika głęboko i działa bezkonkurencyjnie. 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Wartość odżywcza

2 kapsułki

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Kalorie

Tłuszcze ogółem

Węglowodany ogółem

Białko

 5kcal / 21kJ

0,5mg

<1g

<1g

 *

*

*

*

Injuv (dostarcza 12,6mg kwasu halurionowego)

 140mg


 *
  

Pozostałe składniki:

kwas halurionowy, olej z otręb ryżowych, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), woda oczyszczona, wosk pszczeli (nośnik), dwutlenek tytanu (barwnik).

SPOSÓB UŻYCIA:

Pierwsze dwa tygodnie: 2 razy dziennie po 2 kapsułki. Następnie po dwie kapsułki 1 raz dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

KAT