Glucomannan 700mg 90 Kapsułek Swanson

26,84 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Glucomannan (Amorphophallus konjac)

to wysokiej jakości suplement ziołowy o naturalnych właściwościach odchudzających, wypełniających, ponadto posiadający właściwości oczyszczające. Stosowany od wieków w Chinach wyciąg z bulw i korzeni rośliny jest znany i bezpieczny. Jest naturalnym roślinnym preparatem w postaci kapsułek. 

Wysoka zawartość wapnia, bardzo ważnego dla organizmu pierwiastka, świetnie oddziałującego na stan naszych kości i zębów, wspomagającego również układ nerwowy. Wyciąg z bulwy zawiera również fosfor, który bierze udział w mineralizacji, przez co wzmacnia nasz układ kostny i zapobiega osteoporozie.

Glucomannan oprócz wysokiej zawartości wielu istotnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu pierwiastków, ma niezrównane właściwości odchudzające, które pomogą nam zrzucić zbędne kilogramy. W układzie pokarmowym następuje wiązanie wyciągu z bulwy rośliny z wodą i jego pęcznienie w formę gęstego żelu. Wiąże się on następnie z pokarmem, wywołując uczucie pełności i sytości. Jest w tym czasie tylko częściowo trawiony, więc pomoże zrzucić zbędne kilogramy z dużą skutecznością i bez negatywnego wpływu na organizm. Jest ponadto obfity w żelazo wspomagające transport tlenu poprzez udział w tworzeniu czerwonych krwinek i hemoglobiny. Wykazuje się również zawartością cynku, manganu, chromu i miedzi, ważnych pierwiastków pełniących role niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Z tego względu ma prozdrowotne działanie profilaktyczne.

Zaopatrz się w wyciąg z bulwy Amorphophallus konjac. Wspomagaj proces odchudzania w bezpieczny i naturalny sposób, jednocześnie dbając o swoje zdrowie.

SKŁAD SUPLEMENTU:

Wartość odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA

Glucomannan (Amorphophallus konjac) (bulwy)

700mg

**

SKŁADNIKI:

Glucomannan, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa,  substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka 2 razy dziennie popita wodą przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

KAT