Shark Liver Oil (Olej z Wątroby Rekina) 550mg 60 Kapsułek Swanson

37,03 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Swanson Shark Liver Oil (Olej z wątroby rekina) 550mg

wysokiej jakości kapsułki wypełnione od dawna znanym i sprawdzonym ciekłym tłuszczem otrzymywanym z wątroby rekinów. Aby zachować świetną kondycję, regularnie uzupełniaj niedobory nienasyconych kwasów tłuszczowych!

Olej z wątroby rekina odznacza się zawartością wyjątkowo wartościowych kwasów omega-3 i omega-6. W tym prozdrowotnym suplemencie występują one jednocześnie, ponieważ właśnie ich równowaga w organizmie człowieka jest kluczem do bezpiecznego i prawidłowego działania! Nadmiar, lub niedobór jednego z tych kwasów tłuszczowych może prowadzić do poważnych konsekwencji, dlatego tylko odpowiednia suplementacja pozwoli zachować ich idealne proporcje! Suplement spowalnia starzenie się komórek, działa hamująco na stany zapalne, a także wspiera funkcjonowanie ludzkiego mózgu.

Olej z wątroby rekina stosowany jest również w uzupełnianiu niedoborów trudno dostępnych w naszym pożywieniu witamin A, E i "słonecznej witaminy" D, niezwykle potrzebnej w naszej strefie klimatycznej ze względu na długie okresy niewielkiego nasłonecznienia.

Warto wspomagać swój organizm w trudach codzienności i dbać o odpowiednie proporcje kwasów omega! Dobrze znany i sprawdzony olej z wątroby rekina o najwyższej jakości, świetnie przyswajalny i wyprodukowany w bardzo wydajnej i wygodnej formie miękkich kapsułek czeka na Ciebie! Zaopatrz się w niego już dzisiaj!

SKŁAD SUPLEMENTU:

Wartość odżywcza

1 kapsułka żelowa

2 kapsułki żelowe

% realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA

Kalorie

Tłuszcz ogółem

10kcal/21kJ

1g

20kcal/42kJ

2g

*

*

ecoMarine Olej z wątroby rekina

  - Skwalen

  - Alkiloglicerole (z 225mg estrów diacylogliceroli - DAGE)

 550mg

(120mg)

(100mg)

1100mg

(240mg)

(200mg)

 *

Skład:

Olej z wątroby rekina, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie dziennie.

KAT