L-Karnityna 500mg 30 Kapsułek Swanson

15,73 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

L-Karnityna

to suplement diety, który jest doskonałym wsparciem w procesie odchudzania. Jeśli chcesz szybko i efektywnie pozbyć się tkanki tłuszczowej, to właśnie znalazłeś doskonałe wsparcie. 

L-karnityna to to organiczny związek chemiczny, syntetyzowany z dwóch ważnych aminokwasów lizyny i metioniny. Występuje również w mięśniach. Odpowiada za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Tam ulegają one przemianom i powstaje z nich energia. Wytwarzane są tam również cząsteczki ATP. L-karnityna przyczynia się do powstawania tlenku azotu w mięśniach, który z kolei zapewnia ich optymalne odżywienie. Może również przyspieszać regenerację mięśniową. Suplementacja zalecana jest szczególnie osobom, które często i intensywnie trenują. Zwłaszcza w trakcie ćwiczeń aerobowych L-karnityna wspomaga przemianę tkanki tłuszczowej w energię oraz pozwala na wydłużenie treningu. 

L-karnityna od Swanson to optymalne rozwiązanie dla Twojego organizmu. Jeśli kompleksowo podchodzisz do tematu utraty tkanki tłuszczowej i stosujesz zdrową dietę i trenujesz, pozwoli Ci ona na uzyskanie jeszcze bardziej spektakularnych efektów w krótkim czasie. 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Składniki:L-karnityna, nośnik: węglan wapnia, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: kwas stearynowy i stearynian magnezu oraz dwutlenek krzemu, substancja zagęszczająca: etyloceluloza.

1 tabletka zawiera: L-karnityna 500mg.

Sposób użycia:

1 tabletka dziennie, 1-2 godziny przed jedzeniem.

KAT01737