Shiitake Mushroom 500mg 60 Kapsułek Swanson

19,44 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Shiitake mushroom

prozdrowotny suplement, który ma zbawienne oddziaływanie na ludzki organizm! Działa oczyszczająco i wspomaga wiele bardzo istotnych procesów organicznych. Pomoże odzyskać Ci pełnię Twojej witalności!

Ekstrakt z grzyba Ta-ké rosnącego na drzewach Shii jest niezwykle bogaty w polisaharyd zwany lentian, wykazujący działanie antynowotworowe i hamujące rozwój komórek nowotworowych. Zapobiega miażdżycy, znakomicie wspiera metabolizm cholesterolu i obniża ciśnienie krwi. Warto stosować go jako efektywne wspomaganie organizmu i jego układu odpornościowego w infekcjach bakteryjnych. Skutecznie pomaga organizmowi w walce grzybami i pasożytami. Pełnia sił jest w zasięgu Twojej ręki! 

Wspomagaj swój organizm w walce z nadciśnieniem i niepożądanymi, lub przewlekłymi infekcjami! Grzyb Shiitake, zwany również "eliksirem życia" jest teraz łatwo dostępny w świetnie przyswajalnej formie.

SKŁAD SUPLEMENTU:

W jednej kapsułce: 

Shiitake (Lentinus edodes) (owocniki) 500mg

W dwóch kapsułkach:

Shiitake (Lentinus edodes) (owocniki) 1000mg

Pozostałe składniki: Shiitake, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające).

Sposób użycia:

Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie.

KAT