Fosfatydylseryna 300mg 30 Kapsułek Swanson

97,22 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Fosfatydylseryna

to suplement dobrze znanej firmy, który wspomaga pracę układu krążenia i daje szereg korzyści, dla mięśni. Warto się nim zainteresować, jeśli zależy nam na prawidłowym pH organizmu.

Fosfatydylcholina to substancja pozyskiwana z lecytyny sojowej, która wpływa korzystnie między innymi na pracę serca i wątroby. Bez niej, znacznie utrudnione jest prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Suplement firmy Swanson wyróżnia się zaawansowanym i nowoczesnym składem. Podstawą skuteczności jego działania, jest duża zawartość fosfatydyloseryny o wysokim stopniu przyswajania. Fosfolipidy, do których należy ta substancja wpływają między innymi na:

Zmniejszenie ryzyka powstawania chorób wątroby

Lepsze trawienie tłuszczów

Łatwiejszy rozkład cholesterolu podczas trawienia

Łatwe wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach

Stosowanie tej substancji może być szczególnie wskazane dla osób, które regularnie trenują i jednocześnie, stosują dietę z ograniczoną ilością tłuszczów. Substancja wpływa także na zmniejszenie poziomu kortyzolu.

SKŁAD SUPLEMENTU:

Wartość odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA

Fosfatydylseryna (Sharp PS  28D sojowy fosfolipid z mieszanki oleju słonecznikowego i oleju MCT)

300mg

**

Skład:

Fosfatydylseryna,  otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, oczyszczona (dejonizowana) woda, emulgator: lecytyna sojowa, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, mieszanka przeciwutleniaczy (mieszanina tokoferoli, palmitynian askorbylu).

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka dziennie.

KAT