• Obniżka

Vitamin K2 MK-7 (natto) 90mcg 60 Kapsułek Jarrow Formulas

64,81 zł
59,80 zł Zniżka 5,01 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Vitamin K2 MK-7

to wysokiej jakości produkt witamina K2 w formie MK-7 (menachinon) jest to forma bardziej biodostępna niż ?standardowa? witamina K2. Witamina K2 do której przywiązujemy zbyt małą wagę w swojej diecie ma bezpośredni wpływ na stan zdrowia. To składnik odżywczy niezbędny do prawidłowej krzepliwości krwi. Witamina K2 może pomagać w zapobieganiu chorobom sercowo- naczyniowym. Może także poprawić zdrowie kości i zmniejszyć ryzyko osteoporozy. Ma wpływ na zdrowie zębów i może być stosowana w chemoprewencji nowotworów. Jej główną funkcją jej kierowanie wapniem w organizmie wpływając na funkcje budulcowe układu kostnego. W badaniach naukowych dowiedziono także, że może być skuteczna we wspomaganiu leczenia raka wątroby, miażdżycy czy nawet Alzheimera. 

Witamina K2 w formie MK-7 jest pozyskiwana z natto (japońska potrawa) wolnego od GMO! Przyczynami niedoboru witaminy K2 są nieprawidłowa dieta, zbyt bogata w tłuszcze trans, nadużywanie antybiotyków (także poprzez jedzenie mięsa zwierząt, które miały podawane antybiotyki), stosowanie leków przeciwzakrzepowych itp., dlatego też na niedobory narażeni jesteśmy wszyscy.

Kto skorzysta na suplementacji?

Każdy z nas. Jesteśmy zewsząd narażeni na niedobory, a z samą dietą ciężko pokryć nam zapotrzebowanie na wszystkie pierwiastki oraz witaminy, dlatego też suplementacja naturalnych produktów wysokiej jakości jest dobrym rozwiązaniem. Wspieramy w ten sposób funkcjonowanie wszystkich układów, wzmacniamy zęby, kości oraz układ odpornościowy, zapobiegamy skutkom niedoborów.

Plusy produktu

wysoka jakość

wysoka biodostepność

doskonała wchłanialność

bez GMO

uzupełnia niedobory

wspomaga funkcje krwi

usprawnia wykorzystanie wapnia

może poprawić zdrowie kości i zębów

zmniejsza ryzyko osteoporozy

produkt naturalny

Skład:

Porcja jednorazowa:

1 kapsułka

 

 

Ilość porcji w opakowaniu:

60

 

 

Wartość odżywcza:

w 1 kapsułce

zawartość

%ZDS

 

Witamina K2 (jako Menaquinone-7) (z Natto)

90 mcg

112%

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie

KAT01446
86 Przedmioty

Zobacz także