Ubiquinol QH-absorb + PQQ 30 Kapsułek Jarrow Formulas

110,19 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ubiquinol QH-absorb + PQQ 30 softgels

wyjątkowe połączenie dwóch składników aktywnych, które wspomogą Twój organizm w codziennej pracy i w walce z wolnymi rodnikami. Zapomnij o tradycyjnym koenzymie Q10 w formie ubichinonu. Ubichinol odznacza się aż 8 razy większą wchłanialnością!

Ubichinol to nowoczesna forma koenzymu Q10, który pełni mnóstwo szalenie istotnych funkcji. Przede wszystkim jest on silnym przeciwutleniaczem i niweluje skutki szkodliwego działania wolnych rodników, które przyspieszają starzenie się organizmu i mogą wywoływać nowotwory. Ponadto Q10 ma zbawienny wpływ na układ sercowo naczyniowy. Może zmniejszać ryzyko chorób tego układu aż o 50%! Dostarcza komórkom energii, wspiera układ odpornościowy, reguluje poziom cholesterolu i poprawia przemianę węglowodanów. Zawarty w preparacie PQQ świetnie uzupełnia działanie Ubichinolu, ponieważ wspomaga produkcję nowych mitochondriów, dzięki czemu organizm działa jeszcze sprawniej, a Tobie nie brakuje energii! Takie połączenie wspiera nie tylko pracę serca, ale też funkcje poznawcze. 

Sięgnij po Ubiquinol QH-absorb + PQQ, stworzony przez Jarrow Formulas z myślą o Twoich potrzebach. Ciesz się zdrowiem i witalnością, który płyną wprost z tych pełnych mocy kapsułek! 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja: 1 kapsulka

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie. 

KAT
5 Przedmioty