Inulin FOS 180g Jarrow Formulas

41,67 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Inulin FOS

To unikalne połączenie inuliny i FOS, czyli fruktooligoscharydów wspiera funkcjonowanie flory jelitowej, zapewniając zdrowie jelit i dobre samopoczucie każdego dnia. 

Inulina i fruktooligosacharydy to rozpuszczalne włókna prebiotyczne, które skutecznie dbają o jelita. Wspierają fermentację flory jelitowej oraz proces wytwarzania najważniejszych metabolitów, w tym kwasu mlekowego, octanu, propinianu, maślanu i krótko łańcuchowych kwasów tłuszczowych. Substancje te odpowiadają za utrzymanie równowagi pH w jelitach, zmniejszają wchłanianie amoniaku, przeciwdziałają aktywności szkodliwych bakterii oraz zwiększają przyswajalność wapnia, przyczyniając się tym samym do utrzymania zdrowych kości. Oprócz te metabolity te wspomagają produkcję pożytecznych bakterii oraz zapewniają prawidłową pracę końcowych odcinków układu pokarmowego. Dodatkowo mogą pozytywnie wpływać na ilość lipidów. 

Inulin FOS od Jarrow Formulas to prawdziwe wybawienie dla wszystkich, którzy borykają się z problemami jelitowymi, spowodowanymi zbyt niską ilością pożytecznych bakterii oraz nadmierną aktywnością bakterii szkodliwych. Wypróbuj ten nowoczesny suplement diety i raz na zawsze zapomnij o problemach z pracą jelit. 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Ilość porcji w opakowaniu:

47

 

W porcji (3,8g) 1 miarka

zawartość

 %ZDS

Kilokalorie

5

 Węglowodany ogółem

4g

1%

Błonnik pokarmowy

3g

10%

Inulina-FOS (fruktooligosacharydy)(Orafi®)

3g

 

Sposób użycia:

Jedna miarka dziennie rozpuszczona w wodzie. 

KAT
2 Przedmioty