Jarro-Dophilus EPS - 5 Billion 60 Kapsułek Jarrow Formulas

78,70 zł
Ilość
W magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Jarro-Dophilus EPS - 5 Billion

kompozycja szczepów bakteryjnych, które zasilą Twoje jelita i usprawnia pracę układu immunologicznego. Każda kapsułka zawiera aż 5 miliardów żywych bakterii, które sprawią, że raz na zawsze pożegnasz się z problemami trawiennymi. 

Jarro-Dophilus EPS to mieszanka ośmiu szczepów bakteryjnych w formie wygodnych kapsułek. Powłoka EnteroGuard zapewnia bakteriom maksymalny czas przeżycia w kwaśnym środowisku żołądka oraz w jelicie cienkim, dzięki czemu mogą działać skuteczniej w ostatnich odcinkach przewodu trawiennego. Bakterie probiotyczne dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, zapobiegają nadmiernej aktywności szkodliwych bakterii i wspomagają trawienie. Jedną z najważniejszych korzyści, wynikających z przyjmowania probiotyków, jest wzmocnienie układu immunologicznego, a tym samym poprawienie odporności. 

Kapsułki Jarro-Dophilus EPS świetnie sprawdzą się u osób, które często podróżują, ponieważ dzięki nowoczesnej technologii nie wymagają one przechowywania w warunkach chłodniczych. Wystarczy temperatura pokojowa, aby zachowały swoje właściwości. Jeśli często wyjeżdżasz, a nie chcesz rezygnować z probiotyku, ten suplement będzie idealny dla Ciebie. Przekonaj się o skuteczności Jarro-Dophilus EPS od Jarrow Formulas i sięgnij po niego już dziś, a Twoje jelita nigdy więcej nie będą sprawiać problemów!

Sposób użycia:

Zalecana 1 porcja dziennie. 

KAT01662
8 Przedmioty